С кого трябва да сме? С Европа (зелено) или с Русия (червено)

or

гласували: 2,224

Пушка под възглавницата

Незаконни пушки и патрони са били иззети от три къщи в каолбиновското село Дойранци при специализирана операция за оръжия и боеприпаси. Тарашите били извършени от три полицейски екипа и продължили 6 часа, защото в две от къщите освен на оръжия, униформените се натъкнали и на кражба на ток.

 

От дома на 75-годишния Георги Г. са иззети 6 броя патрони, които обаче били на 42-годишния му син Ченко, който пък живеел в Хърсово. При претърсването наблюдателен полицай съзрял жичка, която заобикаля електромера и се наложило да се вика екип на Е.ОН да установи неправомерно пррисъединяване към електропреносната мрежа.

По същия начил пестял пари за ток и 50-годишният Иван И., у когото е намерена незаконна ловна пушка 16-ти калибър, карабина с неустановена марка и 65 патрона. В къщата на друг Иван И., но на 55 години и вече осъждан за незаконно оръжие, са иззети 27 патрона. Той поне си плащал тока честно. Срещу тримата тарашени са образувани бързи производства.
2011-06-29

Коментари

Няма коментари по темата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *