С кого трябва да сме? С Европа (зелено) или с Русия (червено)

or

гласували: 2,384

Открадни, за да откраднеш

Трима апапи откраднали лада и след това с нея теглили на буксир краден форд, докато накрая въжето им се скъсало и зарязали и двете коли на улицата. Тримата автоджамбази са в неизвестност, но полицията е по следите им, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Шумен.

 

Малко след полунощ в неделя 27-годишен таксиметров шофьор минал покрай блока си на ул. „Самара“ и видял, че фордът му го няма на паркинга, а само час преди това бил там. Бил изчезнал така, както си бил с изваден акумулатор. Таксиджията поразпитал наоколо и разбрал, че трима души го били бутнали и по инерция се спуснали по надолнището към пл. „Гривица“. Бакшишът веднага извикал потеря по станцията и звъннал в полицията.

 

Малко след това хора видели как стара лада влачи на буксир форда по улица „Тича“ към циганската махала „Витоша“. Там обаче въжето се скъсало, от ладата изскочили двама души, от форда – един и се разбягали. Таксиджията си познал форда, а полицаите тръгнали да търсят чия е ладата. Намерили 67-годишния й собственик на ул. „Жечко Попов“, който пък изобщо не подозирал, че руското му возило се размотава по улиците, а не е в гаража, където го бил оставил.

Полицаите извършили оглед в гаража и на двете коли, образувано е досъдебно производство, се казва в официалната информация от МВР-Шумен.
2011-06-20

Коментари

  • Анонимен юни 20, 2011 в 12:39 pm

    згори здъ светиж

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *