Искате ли да има предсрочни парламентарни избори?

or

гласували: 47

Шуменските шампиони

Изключително силно представяне записаха състезателите на СК „Киокушин“ на Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки и НТ „Мадарски конник“, които се проведоха на 24 и 25.04.2021 г. в „Арена Шумен“, съобщават от общинската пресслужба. Младите шуменски надежди завоюваха 14 златни,11 сребърни и 15 бронзови медала.С единодушно решение на съдийската колегия призът за най-технична състезателка бе присъден на Силвия Желева от СК „Киокушин“.

След приключването на състезанията бяха връчени сертификатите и черните пояси на семпай Явор Александров и семпай Цветан Урумов, които миналата година успешно защитиха майсторска степен I дан.

Националните първенства по карате Шинкиокушин се проведоха със съдействието на Община Шумен и „Ултима“ЕООД.

Шампиони станаха:

1.Камен Вичев  деца до 10 г. 28 кг.

2.Снежина Милчева деца до 10 г. 30 кг.

3.Александра Спасова деца до 12 г. 38 кг.

4.Ивайло Иванов деца до 12 г. 45 кг.

5.Александър Михов деца до 14 г. 45 кг.

6.Калоян Марчев кадети  ката

7.Калоян Марчев кадети  кумите 55 кг.

8.Виктор Вичев кадети кумите 50 кг.

9.Иван Иванов юноши ката

10.Иван Иванов юноши кумите 60 кг.

11.Калоян Колев юноши кумите 75 кг.

12.Назъм Басри юноши кумите 65 кг.

13.Силвия Желева девойки кумите 55 кг.

14.Цветан Урумов мъже до 75кг.

Сребърни медалисти са:

1.Габриел Москов деца до 10 г.

2.Ефе Велиев деца до 10г.

3.Светлен Симеонов деца до 10 г.

4.Никола Стойков  деца до 12 г.

5.Костадин Спасов деца до 14г.

6.Петър Банов деца до 14г.

7.Симеон Белчев кадети ката

8.Жана Ангелова кадетки

9.Николета Андонова кадетки

10.Звезделина Тенева девойки

11.Каан Шюкри мъже

Бронзови медали заслужиха:

1.Виктор Шопов деца до 10 г.

2.Любомира Григорова деца до 12 г.

3.Данита Загорчева деца до 14 г.

4.Иван Кънев деца до 14г.

5.Лъчезар Кръстев деца до 14 г.

6.Християн Пенчев деца до 14 г.

7.Светослав Проданов кадети ката

8.Данита Загорчева кадетки ката

9.Богомил Богомилов кадети

10.Ивелина Велева кадетки

11.Петко Загорчев кадети

12.Светослав Проданов кадети

13.Симеон Белчев кадети

14.Стивалина Кръстева кадетки

15.Йоана Терзиева девойки

 

Коментари

Няма коментари по темата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *