С кого трябва да сме? С Европа (зелено) или с Русия (червено)

or

гласували: 2,248

Конно шествие за Тодоровден

Жокеите от клубовете по конен спорт в Шумен връчиха купа на заместник-кмета по образование и култура доц. д-р Виктория Ковчазова. Тя им благодари от името на кмета проф. Христо Христов и на Общината, като ги приветства за постигнатите резултати през годината. В навечерието на Тодоровден заместник-кметът се обърна към всички състезатели и любители на конния спорт и им пожела здраве и още много успехи.

Традиционното конно шествие на шуменските клубове по конен спорт „Кабиюк – 2024“, „Шумен“ и „Шумен – 2010“ отбеляза предстоящия Тодоровден.

Дефилето започна от базата на Хиподрума в 16:20 часа днес (петък) и премина през централната градска част, като крайната точка бе сградата на Общината. Кметското ръководство посрещна младите жокеи и техните коне.

Жокеите поканиха гражданите на утрешното събитие на Хиподрума в Шумен, което ще започне в 10:00 часа. С традиционни кушии по прескачане на препятствия и гладко надбягване за деца и възрастни ще бъде отбелязан Конският Великден.

Организаторите информираха, че входът е свободен.

Коментари

Няма коментари по темата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *